ZUBĚNKA V LÉČENÍ

♥ Zuběnka v léčení – přerostlé zuby + hnisavá rána za krkem ♥

Plemeno: kříženec

  • Pohlaví: samice
  • Věk: cca 3 roky
  • Kastrovaná: Ne
  • Čipovaná: Ne
  • Handicapovaný: Ano (přerostlé řezáky, velká cca 10 cm dlouhá mokvající a zánětlivá rána za krkem)
Přicestoval k nám další azyláček ve velmi špatném stavu. Zuběnku (jak jsme jí pojmenovali) k nám dovezla její majitelka, která se jí snaží již dlouhou dobu bezúspěšně léčit. V blízké době má navíc odjíždět pracovně do zahraničí a o králíčka se již nemůže nadále starat. 🩺 Bohužel paní majitelka s králíčkem, který má velice vážné zdravotní problémy navštěvovala veterináře, který králíčkům moc nerozumí. Ne jen, že se za několik měsíců nepodařilo králíčka vyléčit, ale ještě je na tom po zdravotní stránce mnohem hůř než byl na začátku léčby.
No a tak jsme byli požádání jestli bychom se králíčka neujali. Paní byla z loučení velice nešťastná, ale přiznala, že další ošetřování je již nad její síly. I přes plnou kapacitu a problémy s místem jsme tohodle králíčka prostě nemohli nechat ve štychu.
Začínáme další nelehký boj… Boj s přerostlými zuby a ošklivou zánětlivou a hnisající ránou za krkem. Bude to sice těžké, ale tentokrát již budeme bojovat po boku s těmi nejlepšími odborníky. A to by bylo, abychom tuhle „rozbitou“ holčičku neopravili.
Jelikož se dá předpokládat, že léčba bude dlouhá a náročná a že si u nás Zuběnka pobude ještě nějakou dobu, rozhodli jsme se jí zařadit do projektu virtuální adopce, kde se můžete stát jejím patronem a přispět na její léčbu. Přispět můžete libovolným příspěvkem na transparentní účet: 2301397004/2010. Do poznámky prosím uveďte Zuběnka – patron, VS : 02042021. Vážíme si každé pomoci. I malá pomoc má pro nás velký význam.