ZORRO ZAMLUVENÝ

♥ Zorropředběžně zamluvený společně s činčilákem Batmanem ♥

Plemeno: činčila vlnatá

  • Pohlaví: sameček
  • Věk: cca 2 roky
  • Kastrovaný : Ne
  • Čipovaný: Ne
  • Handicapovaný: Ne (po léčbě cojkutivitis) – zánětu spojivek
  • Umístěný: v dočasné péčí v Ostravě
Zorro je jedna ze sedmi činčilek, kteří přijeli do naší dočasky v Ostravě. Jedná se o činčilky, které jsme dostali k záchraně od slečny, která je zachránila od paní, která je od někoho zachránila. Že se v tom začínáte ztrácet? No, my taky – a díky tomu o činčilkách a jejich původu či o tom, čím si prošli, nevíme vlastně vůbec nic. Nicméně slečna, u které byli jako poslední, se stará hlavně o kočičky – a teď má doma tři nemocné nalezenečky. A tak se rozhodla, že činčilky předá našemu azylu, kde se jim budeme moci naplno věnovat.
Po návštěvě na veterině jsme se dozvěděli, že převážná část činčil má různé zdravotní komplikace a také parazity.
Nyní jsou však činčiláčci již vyléčeni, a tak nic nebrání hledání nového domova.
Zorro má nicméně extrémní citlivost na prach, a tak dostává bezprašné seno, bezprašnou podestýlku – a i tak se mu sem tam vrací mírné potíže s okem. Bohužel, není tento problém možno vyléčit a tak se určitě sem tam stane, že Zorro bude potřebovat do oka kapky.
Nový domov bychom mu rádi našli po ukončení léčby společně s jeho činčilím kamarádem Batmanem. Kloučci jsou dobří kamarádi a nebylo by fér je od sebe rozdělovat.
Pokud nám chcete pomoci s hrazením veterinárních nákladů spojené s léčbou Zoránkova zánětu, můžete přispět libovolným příspěvkem na transparentní účet: 2301397004/2010. Do poznámky prosím uveďte Zorro. Mnohokrát děkujeme, že pomáháte s námi.