Poděkování

♥ BEZ VÁS, NAŠICH PŘÍZNIVCŮ, A VAŠÍ PODPORY BYCHOM NEMOHLI POMÁHAT STÁLE VĚTŠÍMU POČTU ZVÍŘAT. VÁŽÍME SI KAŽDÉ VAŠÍ POMOCI A DĚKUJEME ZA NI. ♥

Velmi cenná je pro nás pomoc každého, kdo nám zašle peníze na transparentní účet, balíček pro azyláčky nebo kdo se spolu s námi podílí na chodu azylu. Moc nás těší, že přibývá firem, které se rozhodly náš azyl podporovat dlouhodobě. Jedná se o tyto společnosti:

 

GIVT

Děkujeme společnosti Givt.cz za možnost zapojit se do tohoto programu. Díky nim a našim skvělým fanouškům jsme již získali 6399  kč, které využijeme na hrazení veterinárních nákladů za naše azyláčky. Je to skvělá možnost jak pomáhat, aniž byste zaplatili cokoliv navíc. Více o projektu naleznete ZDE

DÁRCOVSTVÍ VÁŠ CHOVATEL

Děkujeme internetovému obchodu Váš Chovatel za projekt dárcovství díky, kterému jsme již obdrželi krmení pro azyláčky v celkové hodnotě 8813 kč. Moc si toho vážíme. Více o projektu naleznete ZDE

PREMIUM PELLETS

Již podruhé jsme od firmy PREMIUM PELLETS dostali pro naše azyláčky úžasné podestýlkové pelety. Tentokrát však ještě v elegantním novém designu. S pelety máme výborné zkušenosti a jsou již nedílnou součástí našeho azylu. Ještě jednou mnohokrát děkujeme za opakovanou pomoc této firmě a všem majitelům chlupáčů tyto peletky za náš azyl jedině doporučujeme. Více informací o společnosti najdete ZDE.

GIFTISIMO

Mnohokrát děkujeme firmě Giftisimo, která nám darovala krabici plnou nádherných Vánočních přání. Tato přáníčka budou použita do aukcí, ale naleznete je i na našem stánku při umísťovacích výstavách.

SUPER ZOO

Skvělou akci na podporu našeho azylu uspořádala síť obchodů SUPER ZOO. Všichni, kteří v určeném časovém období nakoupili na jejich e-shopu, mohli libovolnou částkou přispět na azyl Králíčci a hlodavci v nouzi (Druhá Šance). Částku od dárců v SUPER ZOO zdvojnásobili a výtěžek tak činí neuvěřitelných 65 814 Kč. V této hodnotě nám Super ZOO věnoval produkty, které jsme si pro azyláčky sami vybrat. Moc děkujeme Super ZOO, že si ke spolupráci vybrali právě nás, a velké díky patří také všem, kteří se akce zúčastnili a přispěli. Fotky z předání naleznete ZDE

BATY A STREAMOVÁ SKUPINA NA TWICH

Velké poděkování patří Zuzaně Cinkové (Batyalquawen), která se svou komunitou ze streamového kanálu na Twich udělala již podruhé sbírku pro náš azyl a za vybrané peníze nakoupila azyláčkům kvalitní granule. Velice si vážíme takových lidí a ještě jednou děkujeme.

           

 

SEDUPA

 Každý měsíc zasílá firma SEDUPA do našeho azylu balíček. V nabídce tohoto výrobce chovatelských potřeb a krmiv pro domácí mazlíčky najdete například balené seno pro drobné zvířectvo, sušené kopřivy, ale i hračky jako dřevěný sendvič či senné copy a mnoho dalších krásných věcí. Více informací o nabídce společnosti SEDUPA a e-shop, ve kterém můžete nakoupit dárky i pro své domácí mazlíčky, najdete na ZDE.

 

PREMIUM PELLETS

Společnost, která se stará především o teplo vašeho domova a vyrábí skvělé topné pelety, nezapomíná ani na zvířata. Připravila pro ně podestýlkové pelety ze 100% čistého přírodního materiálu (dřevěné piliny zcela bez kůry), které nádherně voní dřevem. Hodí se jak pro králíčky a drobné hlodavce, tak pro domácí kočky nebo třeba exotické ptactvo. Našemu azylu společnost PREMIUM PELLETS věnovala téměř 600 kg podestýlkových pelet, což je pro králíčky zásoba na pěkných pár měsíců. Více informací o společnosti najdete ZDE.