Akce

♥ CHCETE SE PŘIJET POMAZLIT S AZYLÁČKY A POZDRAVIT S NÁMI? PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS PŘEHLED AKCÍ, KTERÉ PRO VÁS POŘADÁME, NEBO KTERÝCH SE ÚČASTNÍME. SRDEČNĚ VÁS NA NĚ ZVEME. ♥

TERMÍN NEJBLIŽŠÍ AKCE:

8. 12. 2019 od 13 h: Umísťovací výstava, Historický Špejchar Dubeč, Praha

Neděle 8. 12. 2019 od 13 hodin: Umísťovací výstava zvířat, Praha 10, Historický Špejchar Dubeč

Advent bez umísťovací výstavy v Dubči už si snad ani neumíme představit 🙂 Chybět tedy nebudeme ani tentokrát. Jako obvykle nás s azyláčky a stylovými drobnostmi s hlodavčí, králičí a vánoční tématikou najdete přímo v budově historického špejcharu. Moc se těšíme na setkání.  Začínáme ve 13 hodin a adresa je U Dubečské tvrze 1667, Praha!

Neděle 18. 5. 2019 od 10 hodin: Tvořivý trh a festival Mníšek do ulic + výstava zvířat, Mníšek pod Brdy

Historicky poprvé balíme azyláčky a vyrážíme na akci mimo Prahu. Výstava, která se koná v Mníšku na náměstí je spojená s trhy takže se můžete těšit i na krásné výrobky, které lze na místě zakoupit. My se na vás těšíme s králíčky a morčátkem Larsem, který se akce zúčastní. Přijeďte nás podpořit. Hlásí krásné počasí.

Neděle 7. 4. 2019 od 13 hodin: Umísťovací výstava zvířat, Praha 10, Historický Špejchar Dubeč

Na umísťovacích výstavách v Dubči jsme pravidelnými účastníky a chybět nebudeme ani tentokrát. Jako obvykle pro vás budeme mít připravené krásné drobnosti s tématikou králíčků a hlodavců i něco dobrého na zub. Především ale přivezeme některé z našich azyláčků, kterým můžete mazlením i dobrůtkami zpříjemnit den nebo rovnou nabídnout nový domov.  Těšíme se na vás od 13 hodin na adrese U Dubečské tvrze 1667, Praha!

Sobota 6. 4. 2019: FOR PETS, Výstaviště PVA EXPO Letňany

Za milovníky větších akcí se vydáme na veletrh FOR PETS. Umístění našeho stánku ještě upřesníme. I sem se s námi vydá pár čtyřnohých zástupců našeho azylu, bude jich ale výrazně méně než na jiných akcích, protože musíme vybírat jen ty, pro které ani vysoká návštěvnost a rušné prostředí nebudou nepříjemným zážitkem. Na všechny se těšíme v sobotu 6. 4. od 10 hodin.

Neděle 9.12. 2018: Umísťovací výstava zvířat, Praha 10, Historický Špejchar Dubeč

Již počtvrté se účastníme umísťovací výstavy v Dubči. Přijďte si odpočinout od předvánočního stresu a užít si krásné chvilky v obklopení zvířátek, příjemných lidí a spousty vánočního cukroví. Adresa je U Dubečské tvrze 1667, Praha. Těšíme se na vás!

Neděle 23. 9. 2018: Umísťovací výstava zvířat, Praha 10, Historický Špejchar Dubeč

Již potřetí se účastníme této umísťovací výstavy v krásné lokalitě, která se skvěle hodí třeba právě pro nedělní výlet. Chystáme pro vás stánek plný krásných tématických drobností a hlavně se na vás s azyláčky moc těšíme. Na místě nás najdete od 10 do 18 hodin. Adresa je U Dubečské tvrze 1667, Praha. Těšíme se na vás!

Pátek 28. 9. 2018: Světový den zvířat, Praha 4 – Pankrác 

Prodloužený víkend můžete zahájit na oslavách svátku zvířat, kterou v parku Na Pankráci na Praze 4 pořádá Nadace na ochranu zvířat. Akce začíná již v 11 hodin a slibuje pestrý program. Těšit se můžete třeba na dogdancing, agility nebo dogfrisbee, ale také na ukázky práce a výcviku asistenčních, vodicích nebo záchranářských psů. Chybět nebudou ani další zvířata, například prasátka, netopýři, ježci … a samozřejmě naši azyláčci. Podrobnější informace najdete po rozkliknutí plakátku nebo přímo ZDE. Moc se na vás těšíme.