Omluva

Vážení podporovatelé a přispěvatelé,

dne 6.12.2021 bylo rozhodnuto, že k 1.3.2022 dojde k ukončení činnosti samostatné sekce, která zajišťovala pomoc králíkům a hlodavcům v nouzi pod značkou Voříškov.

Předpokládáme, že skupina osob, která tuto činnost pod naší značkou vykonávala, bude v této činnosti pod jinou značkou pokračovat i v budoucnosti. Očekávali jsme, že budete včas informováni o tom, že od 1.3.2022 již nebude možné příspěvky posílat na transparentní účet Voříškova č. 2301397004/2010 a že bude zveřejněno nové číslo účtu, kam bude možné příspěvky dále zasílat. Doposud jsme však žádnou informaci o tom zda a jak bude zmíněná skupina osob v pomoci králíkům a hlodavcům v nouzi pokračovat a proto se všem podporovatelům a přispěvatelům omlouváme, že nemůžeme poskytnout více informací a za komplikace způsobené zastavením příchozích plateb na výše uvedený účet.

Aktualizace 23.3.2022
Dnes byly uvedeny do provozu nové webové stránky spolku Králíčci a hlodavci v nouzi, kde se dozvíte více informací.

Protože příspěvky na účet byly zasílány na pomoc králíkům a hlodavcům v nouzi, bude zůstatek tohoto účtu i nadále k tomuto účelu k dispozici skupině osob, která tuto péči zajišťovala, až do vyčerpání. Účet je transparentní a proto pohyby na tomto účtu můžete dále sledovat.

Pokud byste chtěli dále podporovat činnost spolku Voříškov, můžete zasílat příspěvky na náš transparentní provozní účet č. 2500648929/2010 nebo na transparentní sbírkový účet č.  2701084234/2010 .

Podrobnosti o činnosti spolku Voříškov získáte na https://voriskov.cz/ nebo na https://www.facebook.com/voriskov/

Děkujeme, že Vám není život zvířat lhostejný.

Bc. Anežka Jedličková
předsedkyně spolku